EN | PL | ES | IT | RO

SPOŁECZNOŚĆ


about img

TriSec Consulting

TriSec Consulting zajmuje się doradztwem, audytem, szkoleniami, budowaniem świadomości pracowników w zakresie bezpieczeństwa informacji i IT, zarządzania ryzykiem oraz ciągłości działania. Projektujemy, asystujemy we wdrażaniu i pomagamy w utrzymaniu zgodności z wymaganiami prawnymi i regulacyjnymi takimi jak: Rekomendacje KNF, Ustawa o Krajowym Systemie Cyberbezpieczeństwa, RODO/GDPR, SOX, HIPPA, GLBA. Będziemy polecać projekt CyberMSME naszym mniejszym Klientom i ich pracownikom. Wiedza od podstaw jest bardzo istotna w ochronie danych w każdej firmie.

SPOŁECZNOŚĆ


team img
team img
team imgteam img
team img
team img
Projekt ten został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Niniejsza strona internetowa i jej zawartość odzwierciedlają jedynie poglądy autorów, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie zawartych w niej informacji.
Opis prawny – Licencja Creative Commons:
Materiały opublikowane na stronie projektu CyberMSME są otwartymi zasobami edukacyjnymi i mogą być swobodnie – bez konieczności uzyskania zgody ich twórców - pobierane, wykorzystywane, ponownie wykorzystywane, kopiowane, adaptowane i udostępniane przez użytkowników, z zachowaniem informacji o źródle ich pochodzenia.