EN | PL | ES | IT | RO

PARTNERZY


about img

CTS Customized Training Solutions

Od początku lat 90-tych CTS organizuje, zarządza i prowadzi wysokiej jakości specjalistyczne szkolenia z zakresu informatyki. CTS prowadzi szkolenia z tematów skierowanych do specjalistów ds. bezpieczeństwa systemów oraz do specjalistów zajmujących się zwalczaniem przestępczości w cyberprzestrzeni. Główną specjalizacją CTS jest:
- bezpieczeństwo systemów, w tym urządzeń i aplikacji mobilnych
- bezpieczeństwo informacji
- odtwarzanie systemów po awarii
- ciągłość działania
- zarządzanie ryzykiem
- etyczny hacking i socjotechniki
- analiza powłamaniowa i analiza ruchu sieciowego
- informatyka śledcza i zabezpieczanie dowodów
- deep / dark web, kryptowaluty, anonimowość w sieciach TOR, Blockchain
- OSINT.
Nasze umiejętności i doświadczenie potwierdzają liczne międzynarodowe akredytacje i certyfikaty m.in.ISACA, EC-Council, IBM, PECB.

Website: https://cts.com.pl/

SPOŁECZNOŚĆ


team img
team img
team imgteam img
team img
team img
Projekt ten został zrealizowany przy wsparciu finansowym Komisji Europejskiej. Niniejsza strona internetowa i jej zawartość odzwierciedlają jedynie poglądy autorów, a Komisja nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek wykorzystanie zawartych w niej informacji.
Opis prawny – Licencja Creative Commons:
Materiały opublikowane na stronie projektu CyberMSME są otwartymi zasobami edukacyjnymi i mogą być swobodnie – bez konieczności uzyskania zgody ich twórców - pobierane, wykorzystywane, ponownie wykorzystywane, kopiowane, adaptowane i udostępniane przez użytkowników, z zachowaniem informacji o źródle ich pochodzenia.